O nas

Apteka Media Sp. z o.o. to wrocławska firma wydająca publikacje o tematyce zdrowotnej. Kierowane są one do szerokiego grona odbiorców – pacjentów aptek oraz farmaceutów na terenie całej Polski.

Wydajemy „świat farmacji”, który kierowany jest do farmaceutów oraz personelu medycznego. Zawiera fachowe artykuły, a szeroki zakres tematyczny cieszy się dużym zainteresowaniem oraz uznaniem w środowisku aptekarskim. Integralną częścią „świata farmacji” jest podręcznik najczęściej polecanych produktów OTC „Produkty Roku”, który powstaje na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród polskich farmaceutów. Całość nadzoruje dr n. med. Justyna Wodowska.

Wydajemy miesięcznik „abc aptekarza”, broszury tematyczne: „Produkty na TOPie z Twojej Apteki”, „45 plus”, „Letni poradnik pacjenta”, „Jak poradzić sobie z przeziębieniem”, „Mama i dziecko”, „Złote Produkty Roku”. Wszystkie wymienione wyżej publikacje kierowane są do pacjentów aptek.

„świat farmacji” redaguje zespół specjalistów – głównie pracowników naukowych, ale również praktyków – farmaceutów i lekarzy. Specjalnie dobrany zakres tematyczny służy poszerzaniu i aktualizowaniu wiedzy z różnych dziedzin farmacji i medycyny oraz jest pomocny w sprawowaniu opieki farmaceutycznej i medycznej nad pacjentem.

 

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy,
KRS Nr 0000589411

Weryfikacja dostępu do serwisu

Uwaga: Korzystanie z serwisu SwiatFarmacji.com.pl jest dozwolone tylko dla lekarzy, farmaceutów i osób prowadzących zaopatrzenie w produkty lecznicze. Aby kontynuować, musisz musisz potwierdzić poniższe oświadczenie.

Oświadczam, że jestem lekarzem, farmaceutą lub osobą prowadzącą zaopatrzenie w produkty lecznicze.